Набір з 14 персонажів "Шопка скульптурна в традиційному стилі в крафтовій коробці"

  • 3300грн
  • Наявність: Є в наявності
  • Виробники Koza Dereza
  • Артикул: 2023010237

Скульптурні іграшки створені під враженнями від ялинкових прикрас у стилі ретро, які колекціонували галицькі міщани та передавали в сім'ях з покоління в покоління. Виконані в авторській техніці з використанням тирси та паперу.

Кожна іграшка виліплюється руками, запікається при високих температурах шліфується і розписується нашими майстрами. Така технологія і використання сучасних акрилових фарб робить іграшку екологічною, довговічною і дозволяє використовувати на вулиці.

Стародавня традиція шопки йде з часів, коли неписьменним прихожанам за допомогою скульптурних композицій у церкві оповідали біблійну історію народження маленького Ісусика у Віфлеємі.

Пізніше, коли міста росли та кількість містян збільшувалась, вертепи почали встановлювати і перед собором. Ще далі – влаштовували костюмовані вистави із використанням яскравих костюмів, знакових атрибутів, лялькового театру та пісень-оповідок про Диво-Дивне.

Ми бережемо цю традицію, оповідаючи в казках-легендах та оспівуючи в піснях-колядках нашим дітям й онукам про силу любові й добра, що керують нашим світом. Якщо і не завжди по буднях, то на свята – обов’язково!

“Ой, радуйся, Земле,

Син Божий народився!»

До шопки входять: верблюд,віслюк, корівка, коза, три пастухи, три царі, 2 ангели, Марія, Йосип.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано            Добре