Повернення товару

Причини для повернення одягу з боку Покупця можуть бути наступні:

  • не підійшов розмір, фасон, колір, довжина та інше.

Причина для повернення товару через помилки з боку Продавця:

  • наявність дефекту / браку;
  • неправильна комплектація замовлення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Товар, який повертається, не повинен бути із ознаками носіння/користування, а його товарний вигляд повинен бути повністю збережений. Це означає, що товар не повинен бути випраний, має зберегти оригінальну упаковку, етикетки і ярлики. Якщо дані умови не дотримані, на жаль, річ не буде прийнята або обміняна.

Кроки повернення товару:

  • зв’язатися з нами по телефону, поштою, повідомити номер замовлення або Прізвище та Ім'я за яким було придбано товар та причину повернення;
  • акуратно упакувати товар та відправити посилку службою доставки «Нова Пошта». Вартість зворотної відправки оплачує Покупець. Зверніть увагу на якість пакування, якщо речі будуть пошкоджені в дорозі, ми не зможемо прийняти повернення.

Якщо ми приймаємо річ, то протягом 7 робочих днів, з моменту отримання товару, повертаємо кошти за обумовленими реквізитами або проводимо заміну товару. Якщо товар не відповідає необхідним для повернення вимогам (Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»), то Ваш товар буде відправлений назад (за рахунок покупця).

У разі, якщо причина для повернення товару виникла через помилки з боку Продавця (дефект / брак, неправильна комплектація), та Ви обрали обмін товару на аналогічний, зворотна відправка обміненого товару буде для Вас безкоштовною.

У разі, якщо Ви повертаєте річ по ініціативі Покупця (не підійшов розмір, фасон, колір, довжина та інше), кошти компенсуються на Ваш рахунок за мінусом витрат на доставку, якщо такі були.