Про нас

Тернопільська етномайстерня “Коза Дереза” – сучасний культурно-бізнесовий проект, що пропонує авторський дизайн українських традиційних декоративно-ужиткових речей ручної роботи з екологічних матералів. Західна Україна, а особливо Тернопільщина – це скарбниця пам”яті й краси нашої країни. Збереження народних традицій, їх плекання й розвиток міцно асоціюються з цим пишним дивокраєм. Шедеври декоративно-ужиткового мистецтва є найпершими свідченнями цього. Але не тільки в етнографічних музеях можна переконатись у тому, що Галичина історично була і є законодавцем етностилю. Сучасні майстри Тернопілля є потужними носіями й активними творцями в сфері українських традиційних ремесел та мистецтв. Позитивний культурний імідж нашої Батьківщини як за кордоном, так і всередині країни, що створюють вироби майстрів “Кози Дерези”, робить проект переважно соціокультурним, ніж бізнесовим. Адже прибуток вимірюється не стільки грошима, скільки гуманістичною складовою і програмою-максимум: “Часточку України – в кожен дім”.


Етномайстерня “Коза-Дереза” – тернопільська торгова марка.

Ми виготовляємо:

  • – жіноче, чоловіче та дитяче етно вбрання
  • – оригінальні прикраси-обереги з бісеру та напівдорогоцінного каміння
  • – сумки та гаманці
  • – етно іграшки ручної роботи
  • – українські сувеніри
  • – предмети декору

Відвідувачі майстерні мають можливість пройти спеціально розроблені майстер-класи. Навчитись ткати, вишивати, працювати на станках для бісероплетіння, розписувати іграшки. На майстер-класи можна записатись за телефоном етномайстерні 0352 47 55 00 (пн-пт 10:00-19:00).

Графік варштатів постійно поновлюється на нашій сторінці в facebook

“Коза-Дереза” представлена в багатьох містах України.

Шукай Козу-Дерезу в своєму місті!


Екологічний сертифікат

Ми уважно стежимо за тенденціями в екологічній безпеці продукції, щоб убезпечити Вас від згубної дії шкідливих речовин. Наша продукція має екологічний сертифікат виданий Органом сертифікації продукції Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» щодо відповідності нашої продукції вимогам безпеки для текстільних та дерев’яних виробів.


«Соціокультурна інституція АРТмануфактура»

Для здійснення суспільно важливої некомерційної діяльності у 2017 році нами було засновано громадську організацію «Соціокультурна інституція АРТмануфактура», метою якою є розбудова соціальної та культурної галузей в Україні; розвиток та поглиблення міжнародних соціокультурних відносин. Серед основних напрямків діяльності сприяння підвищенню соціального та культурного рівня населення шляхом організації, проведення або підтримки локальних, регіональних, національних та міжнародних соціальних та культурно-мистецьких заходів, серед яких виставки, ярмарки, фестивалі, майстер-класи, відкриті майстерні, семінари, конференції, дискусійні панелі, платформи, лекції, міждисциплінарні та інтерактивні проекти, неприбуткові благодійні заходи та акції, тощо.