Історія бренду

Про засновників

Ідея заснування підприємства належить Вікторії Колодій – тернополянці, лікарю за освітою, матері трьох дітей. В очікуванні народження молодшого сина Вікторія створювала сорочку, і так прониклась вивченням українських орнаментів, колористики, традицій, що це дало їй поштовх кардинально змінити свою кар’єру. Вже через рік Коза Дереза представила свою колекцію українського традиційного строю та прикрас.

В 2009 році було відкрито першу крамничку в Тернополі, де вона побачила, що людей цікавлять також українські сувеніри, але їх було обмаль: або китайський ширпотреб, або вульгарна шароварщина. Вікторії дуже хотілося, щоб сувеніром стала красива річ із власною історією та змістом, яка могла б зайняти достойне місце в кожному домі. За якийсь час вона залучила дизайнерів, художників, кравчинь та вишивальниць і налагодила роботу етномайстерні.

В 2012 році відбувся вихід продукції на всеукраїнський ринок, а з 2014 року чоловік Вікторії – Ярослав Колодій, приєднався до команди і розпочав діяльність в напрямку просування виробів закордон.

Про історію просування

Рішучим, але виправданим кроком стала участь в міжнародній виставці Christmasworld у Франкфурті того ж року, експонентом якої майстерня залишається і зараз. З 2016 року Коза-Дереза є учасником найпрестижніших світових виставок декору Maison&Objet Париж, TopDrawer Лондон, Атланта.

В 2017 році відкрито брендові крамниці в історичних частинах Львова та Кракова. В 2018 році вироби майстерні визнані на міжнародному рівні. Вперше в історії український виробник пройшов відбір експертами Мессе Франкфурт, був визнаний таким що якістю та дизайном відповідає світовим тенденціям і потрапив до тренд зони Christmasworld, яка є законодавцем моди у світі різдвяних іграшок.

Про продукт

З нами співпрацюють авторитетні етнографи, історики та мистецтвознавці, ми надихаємося експозиціями етнографічних музеїв, використовуємо наукові джерела. Тому кожен виріб має історію, яка є стисло відображена на двомовних українсько-англійських бірках.

Набуваючи нових клієнтів з усього світу, виконуємо замовлення, зберігаючи свої унікальні технології.

Про екологію і якість

Всі процеси створення виробів відбуваються в нас на виробництві, що гарантує контрольовану високу якість продукції, відповідність стандартам і своєчасне виконання замовлень. Усі процеси розпису виконуються лише вручну якісними фарбами, які не розтріскуються на поверхні, а блискітки не обсипаються з часом.

Іграшки мають не лише бездоганний вигляд, але також є безпечними, адже наша продукція має міжнародну екосертифікацію. Наші вироби колекціонують і передають у спадок.

Про клієнтів

Ми пишаємось тим, що наші вироби обирають культурні,розумні, освідчені люди, які залишаються з нами на роки. Серед відомих компаній, з якими співпрацювали, з гордістю можемо назвати

Наші фірмові крамниці:

  • Україна, м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 2
  • Україна, м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 17