Верхівки на ялинку

Зроблено в Україні
Верхівка для ялинки «Зірка»

Верхівка для ялинки «Зірка»

Артикул: 2019010012

450грн

Іграшка з нової серії “Від Романа до Йордана” – Верхівка для ялинки ЗіркаЗірочки цієї колекції ілюст..

Зроблено в Україні
Верхівка на ялинку "Сріблясто-смарагдова"

Верхівка на ялинку "Сріблясто-смарагдова"

Артикул: 2031030002

350грн

Іграшка з нової “Смарагдової колекції” 2016 року. Іграшки пошиті з бавовни, наповнені синтепоном, ро..

Зроблено в Україні
Верхівка на ялинку «Святе сімейство»

Верхівка на ялинку «Святе сімейство»

Артикул: 2019010009

450грн

Іграшка з нової серії “Від Романа до Йордана” – Верхівка для ялинки «Святе сімейство».Зірочки цієї к..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Заведіть традицію прикрашати будинок до Різдва в різних стилях, заздалегідь продумуючи концепцію оздоблення. Купити необхідний антураж, включаючи верхівки на ялинку , можна в інтернет-магазині Майстерні Коза Дереза. У процесі створення прикрас на ялинку майстри використовують виключно натуральний, екологічно чистий матеріал і перевірені століттями технології. У каталозі представлено широкий асортимент авторського декору, а на верхівку різдвяного деревця ви можете замовити красиві піки або зірки, в залежності від своїх смакових переваг.

Для чого потрібно купити верхівку на ялинку в Майстерні Коза Дереза ​​

Дизайнери радять спочатку скласти приблизний план декорування приміщення, а потім вже замовляти все необхідне для його реалізації. Які варіанти оформлення сьогодні в тренді?

  • Етнічний. В даному випадку слід віддавати перевагу декору в національному стилі , який виступає домінуючим сегментом продукції Майстерні Коза Дереза. Нехай символом щастя, доброти, надії, віри стане в вашому домі Віфлеємська зірка. Подібного плану ялинкову верхівку замовте в інтернет-магазині разом з новорічними іграшками і сувенірами з українськими візерунками.
  • Вертеп. Цікавим рішенням стане перетворити ялинку в місце проживання героїв лялькового театру, а біля підніжжя встановити безпосередньо саму іграшкову печеру з шопками. Вінцем вашого творіння, за звичаєм, повинна стати орнаментована біблійними сценами верхівка на ялинку купити яку найпростіше тут. Інший декор повинен відповідати тематиці.

Що важливо знати покупцеві

Вивчаючи багатоликий каталог інтернет-магазину, звертайте увагу не тільки на товари для святкового оздоблення інтер'єру, але ще на подарунки і сувеніри для рідних, близьких, колег. Вони виготовлені з приємних на дотик природних матеріалів, мають невеликий формат і одним своїм зовнішнім виглядом викликають в душі відчуття свята, тепла, затишку. Ресурсом регулярно проводяться вигідні акції, що дозволяє купувати унікальні товари ручної роботи за низькими цінами. Для зручності клієнтам надається кілька способів оплати на вибір і швидка доставка по Україні. Детальну інформацію про це ви знайдете у відповідних розділах офіційного сайту компанії.