Виберіть Вашу валюту
ua ru gb

Зірка різдвяна «Маланка»

Детальніше

Зірка різдвяна «Маланка»
178,00 ₴

Наявність: Є у наявності

Артикул: 2019010007

Іграшка з нової серії "Від Романа до Йордана" - «Щедрий вечір»
Зірочки цієї колекції ілюструють зимові українські свята, пошити з натуральних тканин, наповнені синтепоном, розписані вручну тернопільськими майстрами.

Щедрий вечір 13 січня. Як і на Свят-вечір, цього дня готують святкову вечерю, яку в народі називають Щедрою, тому що страви цього вечора не є пісними: тут на столі і кутя, і домашні ковбаски та шинка. На свято Маланки молодь усю ніч щедрує та водить переодягненого на Маланку парубка. У ватазі також ходять ведмідь, коза, журавель, циган, циганка і чорт. Герої одягають кожухи догори вовною, підфарбовуються білою глиною та сажею, з клоччя роблять бороди та вуса. Кожен має свою роль: циганка пристає ворожити, циган - коні міняти, ведмідь танцює, коза грає на скрипці, а журавель - найвищий парубок у селі - вибиває у бубон.
Колекція зірок "Від Романа до Йордана" 2014 року прикрашала ялинку, яка зайняла перше місце на всеукраїнському конкурсі різдвяного декорування ялинок (Хіт-парад ялинок), що проходив в межах 15-ї міжнародної виставки подарунків та декору у м. Київ

Розмір іграшки: 6х13х13 см.
Вага: 40г.

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .