Виберіть Вашу валюту
ua ru gb
 

Кавові мавпи

Мавпи-веселунки, мавпи-горили, мавпочки й мавпенятка – всі вони 2016 року будуть поряд із нами увесь рік, адже це рік Вогняної Мавпи. Особливо їй до вподоби червоний, помаранчевий й кораловий кольори в поєднанні з іншими яскравими відтінками. Адже мавпа є креативним знаком - вона проявляє симпатію до людей з творчою іскрою. Особи, яким пощастило народитися під знаком цієї тварини, дуже люблять фантазувати, у них завжди народжується маса цікавих ідей, пропозицій і задумів.
Стародавні мудреці стверджували, що вогонь є відбиттям безперервного руху вгору - він завжди вважався уособленням прагнення до успіху і самовдосконалення. Багато астрологів упевнені, що 2016 рік принесе багатьом людям кар’єрне зростання і успіх у всіх починаннях.
Найближчий родич людини, є символом впевненості, сили, енергії і удачі. В наступному році не варто губитися перед невдачами, не потрібно боятися ризикувати, а слід прагнути до змін. Рік обіцяє бурхливі романтичні союзи і яскраві відносини – адже мавпа актива й емоційна. У кожного з нас з’явиться шанс змінити своє життя на краще як у кар’єрі, так і в особистому житті. Головне цей шанс не упустити з виду, про що вам нагадуватиме весела тваринка-сувенір, створена нашими вигадливими майстринями із найкращими побажаннями й світлими думками.

Товари, що відповідають вибру відсутні.