Виберіть Вашу валюту
ua ru gb
 

Європейська Різдвяна класика

Європейська Різдвяна класика

Унікальні художні іграшки з цих колекцій є не просто ялинковими прикрасами, що фантастично пасують нашим уявленням про улюблені мандариново-ялинково-морозні родинні свята. Скульптурні ретро-іграшки «Європейська Різдвяна класика» – справжня мала пластика, що має як емоційно-чуттєву, так і художньо-етнографічну цінність.
Створюються ці святкові мініатюрні скульптури тернопільськими майстрами за дореволюційною технологією кінця ХІХ - початку ХХ століття. Для виготовлення беруться екологічно чисті матеріали: дерев’яна стружка й тирса, гречане лушпиння, подрібненний нефарбований папір, клейова суміш на базі борошняного клейстера. Всі інгрідієнти ретельно замішуються у життєдайне “тісто”, з якого народжуються майбутні колядники й ведмедики, Герда та Снігова Королева, Лускунчик та Мишачий Король.
Іграшки, подібно до печива-смаколиків, випікаються у спеціально створених формах у печі, набуваючи міцності, але й не втрачаючи легкості. Крім того, прикрашання ялинки нашими творами можно сміливо довіряти рукам малечі ще й через те, що вони не розбиваються – тож сліз через порізи або розбиту улюблену прикрасу не буде.


7 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення